Dlaczego właśnie my?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze działania posiadają zezwolenie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Zatrudniamy odpowiednio sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę do opieki nad dziećmi: wychowawców, trenerów, instruktorów, ratowników oraz animatorów.

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych nr 1850 oraz wymaganą gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA TUiR S.A. Jesteśmy firmą, której można zaufać i z którą warto współpracować. Jednak największym sukcesem jest i zawsze było zaufanie, którym nas Państwo darzycie. To wyróżnienie cenimy sobie najbardziej.

Transport

Wiemy też, że dla naszego Klienta ważne jest nie tylko to, dokąd jedziemy, ale też czym i z kim podróżujemy. Dlatego od lat naszym głównym partnerem w podróży jest firma EMKA TRANS Sp. z o.o. W swojej flocie posiada najnowsze i luksusowe autokary, doświadczonych, wykwalifikowanych i kulturalnych kierowców – to marka PREMIUM na polskim rynku autokarowym. Przed każdym naszym wyjazdem sprawdzane są stan techniczny autokaru i trzeźwość kierowców.

Transport
Atrakcje

Atrakcje

Żeby tworzyć interesujące programy kolonii i obozów, cały czas jesteśmy blisko dzieci, młodzieży. Spotykamy się z nimi nie tylko podczas wakacji, ale i na co dzień, pracując w szkołach jako nauczyciele. Uważnie patrzymy na młodych ludzi, zmieniający się wokół nich świat, ich zainteresowania i hobby po to, by tworzyć wyjątkowe kolonie i obozy tematyczne, które bawią, inspirują i uczą. Chcemy pobudzać ich do działania, rozwijać wyobraźnię i umiejętności.  Tę misję realizujemy dzięki nietuzinkowym pomysłom, doskonałej organizacji i wykwalifikowanej kadrze. Z nami każdy dzień jest inny, zaplanowany od rana do wieczora, pełny nowych wyzwań, atrakcji i niespodzianek.

Komfort

Naszą bazą noclegową są zawsze obiekty o podwyższonym standardzie. Rezerwujemy hotele na wyłączność w czasie całego naszego pobytu. Staramy się dobierać hotele, na terenie których dodatkowo znajduje się basen, strefa WELLNESS, siłownia i sale fitness.  Zależy nam na tym, aby dzieci czuły się pod każdym względem komfortowo. Współpracujemy jedynie z obiektami posiadającymi aktualne badania sanepidowskie oraz aktualną opinię Straży Pożarnej z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Dodatkowo podana cena wyjazdu zawsze jest ceną ostateczną – nie ma żadnych ukrytych kosztów, a wszystkie dodatkowe atrakcje wliczone są w ofertę.

Komfort

Lokalizacja

Zawsze wybieramy sprawdzone miejsca, które wcześniej odwiedziliśmy, przetestowaliśmy i wiemy, że są warte i godne polecenia. Szukamy ośrodków z niezwykle malowniczymi regionami i ciekawymi atrakcjami. Dbamy o to, aby każdy z naszych Klientów – niezależnie od wieku, statusu materialnego czy zainteresowań – znalazł coś dla siebie.

Zespół - TEAM SPIRIT

Podróżomagię tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem, dzięki któremu posiadają umiejętność integrowania grup od maluszków po licealistów. Staramy się być najlepsi i pracujemy tylko z najlepszymi. TEAM SPIRIT, czyli duch zespołowy tworzą sprawdzeni i starannie wyselekcjonowani wychowawcy, trenerzy, instruktorzy i animatorzy właśnie po to, by zapewnić  Wszystkim nie tylko niezapomniany, ale także bezpieczny wyjazd.

2024 PODROZOMAGIA - Organizacja kolonii, obozów,  wycieczek, eventów dla dzieci i młodzieży Warszawa | Polityka prywatności | Design Nillo