O nas

Współpraca z Wami dodaje nam skrzydeł - dziękujemy!

Podróżomagia - Orły Turystyki 2018,2019,2020

Podróżomagia powstała z myślą o tych, którzy działają zgodnie z zasadą, że „marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia”. Naszym Klientem może być każdy, kto nosi w sercu nawet najmniejszą iskierkę  podróżowania – zarówno mały, jak i duży. Dlatego, wychodząc Państwu naprzeciw, już od 6 lat rozpowszechniamy najlepsze ciekawe oferty z zakresu turystyki rodzinnej, dziecięcej i młodzieżowej w Polsce.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy rekreacyjno-sportowe – kolonie, obozy tematyczne, zimowiska, zielone szkoły i wycieczki szkolne, których uczestnikami są niezwykli Klienci – od Maluszka po Młodzież. Zależy nam, aby wszyscy długo i z uśmiechem nosili nas w sercu i jak najlepiej wspominali wyjazdy z Podróżomagią. Jednak magia podróży może ziścić się tylko wtedy, gdy znakomitą atmosferę wyjazdów połączymy z pasją i bezpiecznym spędzaniem czasu wolnego. Wówczas czujemy, że również i my pomagamy Dzieciom i Młodzieży rozwijać się, poznawać życie poprzez zdobywanie nowych doświadczeń, a tym samym stawiać kolejny krok w poszukiwaniu swojego miejsca w świecie.

Nasza kadra to niezwykli  ludzie podchodzący z pasją do zajęć z Dziećmi i Młodzieżą, odpowiedzialni i obdarzeni umiejętnością integrowania różnych grup wiekowych. To wykwalifikowani wychowawcy i opiekunowie z przygotowaniem pedagogicznym, animatorzy, instruktorzy i trenerzy dyscyplin sportowych.

Bo dla nas największą nagrodą i największym wyróżnieniem jest uśmiech na Waszych twarzach.
To również dowód na to, że „dajemy Wam serce na okrągło” - podrozomagia

2023 PODROZOMAGIA - Organizacja kolonii, obozów,  wycieczek, eventów dla dzieci i młodzieży Warszawa | Polityka prywatności | Design Nillo